sobota, 12 lipca 2014

Design Team 2014

Z ogromną radością pragnę przedstawić pierwszy Design Team Flora Belli! Projektanci będą nie tylko inspirować Was do twórczej pracy ale również udzielać bardzo cennych porad :) Zapewnimy Wam dawkę pozytywnych wibracji oraz masę pomysłów!!!

A oto skład naszej kwiecistej ekipy:

Nazywam się Maja Nowak, w sieci może lepiej znana jako Oliwiaen. Rękodzieło pojawiło się w moim życiu już w przedszkolu, ale dopiero scrapbooking zawładnął każdą wolną chwilą od 2008 r. Tworzę głównie kartki i LO, rzadziej albumy, bo każdy zajmuje mi sporo czasu, którego jakoś zawsze za mało. Bohaterami moich prac są najczęściej moi synowie, którzy jeszcze są w takim wieku, że nie protestują przeciwko kwiatom (w dużej ilości!) wokół swoich fotek. Bo właśnie kwiaty uwielbiam, i styl shabby chic/vintage, choć prace bardziej "współczesne", typowo chłopięce też tworzę.


Nazywam się Mariusz Gierszewski ale w wirtualnym świecie poruszam się pod nickiem ScrapMan. Mam 23 lata i pochodzę z niewielkiej ale bardzo urokliwej wsi- Modrzejewo leżącej w samym sercu Kaszub. Scrapowaniem zajmuję się od niespełna dwóch lat i ciągle uczę się nowych rzeczy. Jest to moja pasja, która wypełnia część mojego czasu wolnego. Najczęściej tworzę prace w stylu vintage oraz shabby, ale zdarza mi się porwać na coś nowego. Jestem osobą pozytywnie nastawioną do świata, z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do własnej osoby. Straszny ze mnie gaduła, który uwielbiam utwory Czesława Mozilla oraz Artura Andrusa.


 Nazywam się Magdalena Bała w scrapowym świecie znana jaka Venarosa. Odkąd pamiętam uwielbiałam wszelkie ręczne prace, ale kiedy poznałam scrapbooking wciągnęłam się bez reszty i nie potrafię przestać kleić i wycinać ;) To zajęcie umila mi wieczory, kiedy po pracy zawodowej mam ochotę na chwilę wytchnienia. Uwielbiam romantyczne skrapy, im więcej kwiatów i koronek tym lepiej! 


Nazywam się Marzena Pysz. Z wykształcenia ekonomistka zakochana w Paryżu. Lubię słoneczne poranki, watę cukrową, pierwszy łyk wina i ostatni rozdział książki. Dużo mówić tez kooocham. Scrapbooking to moja pasja, którą postanowiłam przekształcić w mały rodzinny biznes - i tak powstał sklep Flora Bella zajmujący się produkcją i dystrybucją najpiękniejszych kwiatów z papieru mulberry!


Pozdrawiamy serdecznie

3 komentarze:

  1. Congratulations to all..............

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję :)
    Będę obserwować blog i czerpać wszelakie nauki,gdyż od dopiero od niedawna wciągnął mnie papierkowy świat ;)

    Pozdrawiam serdecznie :)***

    OdpowiedzUsuń